Registráciou môžete vďaka Vernostnému systému získať až 10% zľavu REGISTROVAŤ

Qiuck-Step Alpha Vinyl-ženy

7 položiek celkom

 

Castelli vyrába nainovatívnejšie oblečenie pre cyklistov, ktorí hľadajú maximálny výkon. Cyklistické oblečenie vyvinuté v spolupráci s profesionálnym tímom sa následne zaraďuje do štandardnej kolekcie Castelli.

Dvaja dominantný hráči v profi pelotóne Castelli a Quick-Step Alpha Vinyl Team spájajú svoje sily, aby menili inovácie na výsledky #WayToRide. Quick-Step Alpha Vinyl bude jediným tímom WorldTour, ktorý bude obliekať oblečenie od Castelli. Zmluva bola uzatvorená na tri sezóny 2022 až 2024. Obaja sa snažia o to, byť lídrom v tom čo robia. V Castelli sa napriek svojej dlhej histórii stále snažia o inovácie a zlepšovanie aerodynamického a funkčného výkonu oblečenia. Quick-Step Alpha Vinyl dominuje profesionálnej cyklistickej scéne a každoročne sa umiestňuje na vrchole svetového rebríčka vpočte víťazstiev.

Už v sezóne 2022 sa v kolekcii predstavia inovované produkty zamerané na výkon. Krátke nohavice Free  Aero RC bibshort, Superleggera Speed Suit, bundy Idro Pro 3, Gabba či Perfetto.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie