Používame súbory cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich stránok.

ŠKORPIÓN BLOG

arr3Nový sortiment v ponuke.  Tí, ktorí nás navštevujete aj osobne ste si už určite všimli nový sortiment v ponuke. V... arr3Príprava na jarné kilometre výhodnejšie.  Počas februára sme pre vás pripravili DARČEK k jarnému nákupu. Akcia platí od 9. 2. 2019 do 28.... arr3Navštívte nás osobneNáš showroom nájdete v Trnave v predajni CyklocentrumPlus. Najširší sortiment Castelli skladom. Sme...

Ako vybrať bundu na bicykel?

Bundy do teplôt pod 10oC. V našej ponuke si vyberie každý cyklista, cykloturista, pán alebo dáma. Sme radi, že sa Vám i tohtoročná ponuka veľmi páči, ale skúsme na výber bundy pozrieť pragmaticky v niekoľkých krokoch a položme si pár otázok. Pokúsim sa Vám priblížiť a zjednodušiť prehľad našich búnd.

1. Do akých poveternostných podmienok chodím jazdiť?

Dnes nám už i v našich klimatických podmienkach na Slovensku kvalitné oblečenie dovolí jazdiť celoročne. A pre každého z nás je tolerancia teploty individuálna a inak vnímaná. V popise produktu preto úvádzame doporučené teplotné pásmo do ktorého je bunda určená. Podľa tohto údaju si viete zúžiť výber. Samozrejme už  pri teplotách pod 10oC je vhodné voliť bundu s Widstopper membránou.

2. Aká intenzívna je moja jazda?

- čím intenzívnejší tréning tým tenšia a lepšie odvetraná bunda

- ak cykloturistika tak volím pohodlie, vysoký teplotný  komfort a vzdušnosť

3. Hľadám univerzálnejší produkt alebo hľadám cyklo bundu na konkrétny účel.

- účel svätí prostriedky. Bunda správne zvolená na konkrétny druh tréningu a počasia vám v konečnom dôsledku ušetrí nemalé finančné prostriedky.

Naši favoriti do naozajstnej zimy. Do teplôt pod 10oC

Kompletné porovnanie búnd nájdete TU.

Komfortná do zimných podmienok i pri nižšíej intenzite dostatočne teplá. Jej prednosťou je vzdušnosť a dobré odvedenie potu smerom von.

 

Technicky prepracovaná bunda na kvalitný zimný tréning. Výborná anatómia a veľa technických detailov pre komfortnú a intenzívnu jazdu.

Užije si ju pretekár i turista v tých správnych podmienkach.

Na pocit tenká bunda a predsa tak neuveriteľne zahreje. Vhodná pre intenzívny tréning do teplôt pod 10oC. Projekt Alpha je pretkaný funkčnými riešeniami. Všimni si článok venovaný len bunde ALPHA.

Anatomický, priliehavý strih - naozaj si ju obľúbite ak to máte radi na telo.

Až neuveriteľne prispôsobivá anatomicky prispôsobivá. Výnimočná vzdušnosť a napriek tomu výborne odolná voči vode a vetru.

Výsledok testovania a požiadaviek profi jazdcov prenesený do reálneho produktu