Používame súbory cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich stránok.

ŠKORPIÓN BLOG

arr3Nový sortiment v ponuke.  Tí, ktorí nás navštevujete aj osobne ste si už určite všimli nový sortiment v ponuke. V... arr3Príprava na jarné kilometre výhodnejšie.  Počas februára sme pre vás pripravili DARČEK k jarnému nákupu. Akcia platí od 9. 2. 2019 do 28.... arr3Navštívte nás osobneNáš showroom nájdete v Trnave v predajni CyklocentrumPlus. Najširší sortiment Castelli skladom. Sme...

K dokonalosti na bicykli vám jednoznačne prispieva i naše cyklo oblečenie. Predstavujeme Vám preto naše jednoznačne suverénne top produkty z novej jarnej/letnej kolekcie 2014.

Cyklistický dres Aero Race 5.0 prichádza na trh ako veľký favorit, ktorý svojou extrémnou ľahkosťou a aerodynamickosťou predbehol i náš doteraz najľahší dres Climber.Výberom toho najlepšieho materiálu a navyše i kompresného lemu okolo pásu, bude Vaša jazda plná komfortu a radosti.

Byť dokonalý znamená byť i dokonale zladený! Preto Vám ponúkame i nový vzhľad našich najobľúbenejších cyklistických kraťasov Free Aero Race vo verzii print s výrazným logom a tou najkvalitnejšou Progetto X2 vložkou.

Farebne je možné zvoliť i doplnky, na ktoré sme nezabudli tiež. Prichádzajú vo farbách, aby ladili k výberu Vášho oblečenia.

Veríme, že Vaše oko bude nabažené a že i ten najnáročnejší či hobby cyklista si príde na svoje