Používame súbory cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich stránok.

ŠKORPIÓN BLOG

arr3Nový sortiment v ponuke.  Tí, ktorí nás navštevujete aj osobne ste si už určite všimli nový sortiment v ponuke. V... arr3Príprava na jarné kilometre výhodnejšie.  Počas februára sme pre vás pripravili DARČEK k jarnému nákupu. Akcia platí od 9. 2. 2019 do 28.... arr3Navštívte nás osobneNáš showroom nájdete v Trnave v predajni CyklocentrumPlus. Najširší sortiment Castelli skladom. Sme...

Castelli leto 2013

Určite ste si všimli, že sme pripravili pár noviniek na webe www.castelli.sk pribudla kategória tzv " troj sezónneho oblečenia" je to výber top produktov z dielne castelli, ktoré využijete počas celej sezóny a aj v tých horších podmienkach. Špeciálne Castelli Gabba kolekcia je takmer technicky dokonalá. Gabba je špičkové cyklistické oblečenie vode a vetru odolné s race strihom a veľmi pohodlné na nosenie.

Nájdete určite pár zaujímavých kúskov i v castelli výpredaji a akciách.

Čoskoro i nové oblečenie Garmin Sharp tímu a pre sezónu 2013 sme sa rozhodli Vám ponúknuť i niečo z voľnočasového tímového oblečenia.

Samozrejme čakáme na Vaše dopyty čohokolvek z noviniek alebo aj z minulých sezón od castelli. Ak Vás čokolvek zaujalo dajte nám o tom vedieť, pokúsime sa vám to zohnať.

Ale hlavne Vás chceme pozvať na prehliadku novej kolekcie Castelli na letnú sezónu 2013. Jedna z najkrajších aké doteraz castelli vôbec pripravilo :). Tešíme sa na vaše nákupy a objednávky.

Katalóg si stiahnite TU:

Katalóg CASTELLI LETO 2013.pdf na stiahnutie

A hlavne ďakujeme za Váš záujem o zimnú kolekciu 2012/13


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV