Používame súbory cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich stránok.

ŠKORPIÓN BLOG

arr3Nový sortiment v ponuke.  Tí, ktorí nás navštevujete aj osobne ste si už určite všimli nový sortiment v ponuke. V... arr3Príprava na jarné kilometre výhodnejšie.  Počas februára sme pre vás pripravili DARČEK k jarnému nákupu. Akcia platí od 9. 2. 2019 do 28.... arr3Navštívte nás osobneNáš showroom nájdete v Trnave v predajni CyklocentrumPlus. Najširší sortiment Castelli skladom. Sme...

Castelli materiály pre cyklodresy 2014

Castelli materiál VELOCITY

Vzdušný, ľahký elastický materiál, ideálne kopíruje telo a vytvára hladký aerodynamický povrch pre maximálne redukovanie odporu vzduchu. Vlastnosti ešte lepšie ako materiál Prosecco.

Odtestované! Aero technológia šetrí  12 wattov pri 40km/h rýchlosti v porovnaní s bežnými dresmi


Castelli materiál SG0.6

Zatiaľ najľahšie vlákno na svete, z ktorého je vyrobený cyklistický dres. Dutá štruktúra tohto vlákna redukuje jeho hmotnosť, voči štandardnému polyetylénovému vláknu o 60%. Vlákno je vyrobené z polypropylénu, ktorý má jedinečnú vlastnosť, že je nenasiakavý, tým sa zvyšuje rýchlosť transportu potu. S hmotnosťou dresu sme sa dostali pod 90g.


Jedinečná úprava materiálu, urýchľuje odvod potu z povrchu tela a jeho následne rozloženie na väčšiu vonkajšiu plochu, čo výrazne urýchľuje odparovanie.

Castelli materiál PROSECCO 3D

Materiál s jedinečnou vlastnosťou odsávania kvapiek potu z povrchu tela a ich následne rozloženie na väčšiu vonkajšiu plochu, pre extrémne rýchle odparovanie. 3D štruktúra materiálu drží povrch látky od tela, vylepšuje odvod potu a redukuje pocit prilepenia sa materiálu na telo. Drží vás v suchu a komforte.


Castelli materiál PROSECO STRADA

Tento materiál je opäť ďalším krokom vpred v oblasti klasických dresov. Neuveriteľný odvod potu, aký ste predtým ešte nezažili. Kontrolovaná elasticita zaručuje ideálne usadenie dresu na tele.

 


 

Mäkký, elastický materiál, ktorý je na pocit ako bavlna, poskytuje jedinečný odvod potu a maximálny komfort. Jedinečný pre cyklistiku i indoorcycling.