Novinky
08.02.2019
Príprava na jarné kilometre výhodnejšie.
  Počas februára sme pre vás pripravili DARČEK k jarnému nákupu. Akcia platí od 9. 2. 2019 do 28. 2. 2019 alebo do vypredania zásob. Darček k jarn... čítať celé
23.09.2015
Navštívte nás osobne
Náš showroom nájdete v Trnave v predajni CyklocentrumPlus. Najširší sortiment Castelli skladom. Sme tu pre Vás až do 23.12.2015 podľa otváracích hodí... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Platba BenefitPLUS kartou/prevodom

  1. Úvod
  2. O nás... o ToToSPORT...
O nás... o ToToSPORT...

Spoločnosť TotoSPORT s.r.o. založil Tomáš Blahút v roku 2006 s cieľom poskytovať kvalitné služby a produkty v oblasti športu. Prvá otvorená prevádzka je licencované Spinning® štúdio v Trnave v roku 2007. Klientsku základňu tvoria kondičný športovci, amatérsky cyklisti i profesionálny športovci.

Vlastnou potrebou a postupným pozorovaním dopytu po kvalitnom cyklo oblečení, sme začali používať a postupne aj predávať cyklistické oblečenie Castelli.

2012 založenie www.castelli.sk

Dôležitý rok je 2012 kedy sa naše e-shop prvotiny a cestou rôznych prešľapov zrodil e-shop www.castelli.sk. V súčasnej konkurencii nebolo jednoduché obstáť s monotematickým e-shopom zameraným iba na cyklo oblečenie. Začínali sme v skromných priestoroch Spinning® štúdia a doslovne v obývačke. Rozhodnutý sme však boli poskytnúť čo najlepšie služby pre zákazníka z pohľadu odborného poradenstva a komunikácie so zákazníkom.

 

2014 otvorenie kamennej predajne v Trnave

Po dohode s existujúcim cyklo obchodom CyklocentrumPLUS v Trnave sa zrodila spolupráca, ktorá nám priniesla možnosti a skúsenosti s priamym predajom na kamennej prevádzke. Nebáli sme sa obstáť v priamom kontakte so zákazníkom, čo nám prinieslo dôveryhodnosť a zároveň sme to vnímali ako záväzok voči zákazníkom i sebe sa neustále zlepšovať.

Personálne sme narástli na počet 2ks. Mgr. Kristínu Čepcovú už roky stretávate na predajni, počujete v telefóne a zároveň neúnavne odpisuje na vaše dotazy mailom. Rýchlosť s akou dokáže expedovať zásielku je priam závratná, čo mnohý zákazníci pocítili na vlastnej koži.

Zrýchľujeme expedíciu zásielok tým že skracujeme čas odoslania od prijatia objednávky. Zjednodušujeme nákupný proces, prípadnú výmenu tovaru a rozširujeme sortiment ponúkaný na predajni.

Cyklooblečenie Castelli sa stáva obľúbenou značkou s dôverou v radoch cyklistov.

2018 rozrastajúci sa kolektív

Tešíme sa záujmu o naše produkty a prijímame posilu v podobe Lucie Šandorovej, ktorá sa stala plnohodnotnou posilou na predajni, telefóne i expedícii. K doplnkovému sortimentu Sportique, Holmenkol, Nutrend pribudol významný sortiment v podobe cyklistických tretier opäť špičkovej talianskej značky SIDI.

 

2019 nová energia, nový sortiment nové logo..... a nový e-shop ToToSPORT

Širšia ponuka tovarov, nové nákupné prostredie a prísľub ešte lepších služieb. S týmto sme vkročili do roku 2019 a snažíme sa napĺňať naše predsavzatia. Čaká nás spustenie www.totosport.sk

Nová vízia

Našim cieľom je ponúkať stále kvalitný cyklosortiment v službách i produktoch.

 

Tím ToTosport

(foto) mená, funkcie alebo popis v ľudskej reči, čo robia (z hľadiska zákazníka)

 

Komunikujeme radi

Ústretová komunikácia je alfou a omegou našej práce. Poznáme naše produkty a cyklooblečenie máme u nás na sklade aj v predajni. S našimi skúsenosťami sa radi s vami podelíme a odporučíme vám to, čo je pre vaše športové aktivity najvhodnejšie.

Píšte, volajte alebo četujte!

 

Preferujete radšej osobný kontakt?

Tak neváhajte a navštívte našu predajňu, kde si môžete prezrieť, vyskúšať vybrané cyklooblečenie, ktoré sa hodí k vášmu bicyklu, outfitu, alebo spĺňa vaše požiadavky na funkčnosť. My sme na vašu návštevu aj na vaše otázky pripravení!

 

Pripravujeme foto predajne, kolegov, procesu expedície, predajných priestorov, bude možné doplniť článok o fotografie.

Ďalej by asi bolo vhodné doplniť odkazy na text ktorý hovorí o niečom na čo je možné zákazníka presmerovať.....

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.