Používame súbory cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich stránok.

ŠKORPIÓN BLOG

arr3Majstrovský nákup v Trnave. #majstrovskynakup   Podrobné informácie o majstrovstvách nájdeš na... arr3Nový sortiment v ponuke.  Tí, ktorí nás navštevujete aj osobne ste si už určite všimli nový sortiment v ponuke. V... arr3Príprava na jarné kilometre výhodnejšie.  Počas februára sme pre vás pripravili DARČEK k jarnému nákupu. Akcia platí od 9. 2. 2019 do 28.... arr3Navštívte nás osobneNáš showroom nájdete v Trnave v predajni CyklocentrumPlus. Najširší sortiment Castelli skladom. Sme...

NAJPREDÁVANEJŠIE

35,95 €
Skladom ÁNO

Novinky

Renomovaná značka cyklo oblečenia Castelli prináša každoročne novú zimnú a letnú kolekciu. Aktuálny katalóg si môžete pozrieť online.

Majstrovský nákup.

24. 06. 2019 | Novinky

Počas majstrovského víkendu budeme mať upravené otváracie hodiny tak, aby ste nás mohli v Trnave pohodlne navštíviť a výhodne nakúpiť. #majstrovskynakup

celý článok

Pracovná ponuka

26. 04. 2019 | Novinky

Hľadáme k sebe tvorivého "e-shopistu/ku". Už 7 rokov pôsobíme na trhu s ponukou kvalitného cyklistického sortimentu. Momentálne pracujeme na novom projekte a hľadáme kolegu do nášho tímu.

celý článok

Castelli výstelky cyklistických nohavíc

25. 01. 2019 | Novinky

Viete ako spoznáte veselého cyklistu? Má oblečené cyklo nohavice Castelli. Spĺňajú najprísnejšie požiadavky našich zákazníkov na pohodlie v sedle bicykla.

celý článok

Čo pripravil tím SKY a Castelli na Tour de France 2018?

28. 06. 2018 | Novinky

Cyklistika je masovo populárny šport. Ovplyvňuje aktívne trávenie voľného času množstva obyvateľov, nielen na európskom kontinente. Dizajn dresov Pro Tour tímov už nie je len o reklamách partnerov tímu. Tím Sky a firma Castelli sa rozhodli tento reklamný priestor využiť pre širšiu tému.

celý článok