Používame súbory cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich stránok.

ŠKORPIÓN BLOG

arr3Príprava na jarné kilometre výhodnejšie.  Počas februára sme pre vás pripravili DARČEK k jarnému nákupu. Akcia platí od 9. 2. 2019 do 28.... arr3Navštívte nás osobneNáš showroom nájdete v Trnave v predajni CyklocentrumPlus. Najširší sortiment Castelli skladom. Sme...

TOVAR V AKCII


Zákaznícky servis » Doprava do Českej republiky
Doprava do Českej republiky


Sme radi, že i zákazníci z Čiech a Moravy si k nám nájdu cestu online alebo osobne. Preto sme v spolupráci s našimi dopravcami pripravili výhodnejšie podmienky dopravy do ČR.

Ak Vami objednaný tovar je na našom sklade, tovar expedujeme ihneď najneskôr však do 48hodín. Pri platbe vopred na faktúru táto doba plynie až po pripísaní príslušnej sumy na účet.

Po prijatí Vašej objednávky, objednávku potvrdíme a zároveň navrhneme termín dodania podľa dostupnosti tovaru. Poprípade odkomunikujeme mailom alebo telefonicky potrebné informácie k dostupnosti tovaru, doprave alebo platbe.

Poplatky za dopravu – spôsoby dopravy

  • Slovenskou poštou 5€ (dobierka + 1€), pri objednávke nad 150€ doprava zdarma
  • prepravnou spoločnosťou In Time 10€, pri objednávke nad 100€ cena dopravy 5€ (dobierka +1€). Pri objednávke nad 150€ doprava zdarma
  • osobný odber na adrese našej prevádzky 0€

Pri objednávke nad 200€ si vyhradzujeme právo vyžiadať si platbu vopred na účet, pričom túto voľbu s Vami vopred odkomunikujeme.