Používame súbory cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich stránok.

ŠKORPIÓN BLOG

arr3Nový sortiment v ponuke.  Tí, ktorí nás navštevujete aj osobne ste si už určite všimli nový sortiment v ponuke. V... arr3Príprava na jarné kilometre výhodnejšie.  Počas februára sme pre vás pripravili DARČEK k jarnému nákupu. Akcia platí od 9. 2. 2019 do 28.... arr3Navštívte nás osobneNáš showroom nájdete v Trnave v predajni CyklocentrumPlus. Najširší sortiment Castelli skladom. Sme...

Zákaznícky servis » Doprava do Českej republiky
Doprava do Českej republiky

 


Sme radi, že i zákazníci z Čiech a Moravy si k nám nájdu cestu online alebo osobne. Preto sme v spolupráci s našimi dopravcami pripravili výhodnejšie podmienky dopravy do ČR.

 

Ak Vami objednaný tovar je na našom sklade, tovar expedujeme ihneď najneskôr však do 48hodín. Pri platbe vopred na faktúru táto doba plynie až po pripísaní príslušnej sumy na účet.

Po prijatí Vašej objednávky, objednávku potvrdíme a zároveň navrhneme termín dodania podľa dostupnosti tovaru. Poprípade odkomunikujeme mailom alebo telefonicky potrebné informácie k dostupnosti tovaru, doprave alebo platbe.

Poplatky za dopravu – spôsoby dopravy do ČR:

  • Objednávka od 0 - 99,99€ poplatok 10€
  • Objednávka od 100 - 149,99€ poplatok 5€
  • Objednávka nad 150€ bez poplatku
  • Pri platbe na dobierku (t.j. pri prevzatí balíka) doplatok 1€ (pri objednávke nad 150€ zdarma)
  • Platba prevodom bez poplatku obdržíte mailom Faktúru na uhradenie s vyčíslenou sumou vašej objednávky v EUR aj v CZK a podľa vašeho výberu zaplatíte na náš účet podľa príslušnej meny, ktorú ste si zvolili.

Na výber v košíku máte z dvoch dopravcov. Slovenská pošta alebo kurierska spoločnosť DPD.

V čom je rozdiel?

Slovenskou poštou je doba dodania zvyčajne 3 pracovné dni.

  • platba dobierkou - platíte v CZK priamo na pošte. Pošta vám preráta platbu aktuálnym kurzom + poplatok českej pošty (ktorého výšku my nevieme ovplyvniť).
  • platba prevodom v CZK alebo v EUR na náš účet v príslušnej mene, faktúra je vyčíslená v oboch menách


Prepravnou spoločnosťou DPD je doba dodania 24-48hod.

  • pri platbe dobierkou platíte v CZK priamo kurierovi - pričom už od nás vopred obdržíte do mailu faktúru vyčíslenú aj v CZK (aktuálnym denným kurzom NBS)
  • platba prevodom v CZK alebo v EUR na náš účet v príslušnej mene, faktúra je vyčíslená v oboch menách


Pri objednávke nad 200€ si vyhradzujeme právo vyžiadať si platbu vopred na účet, pričom túto voľbu s Vami vopred odkomunikujeme.